Posted: Ara 29, 2018

Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi Müdürlüğü Güzelyurt'ta Sigara teftişleri yaptı

Lefkoşa Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi Müdürlüğü tarafından 27.12.2018 tarihinde Güzelyurt Kaymakamlığı, Güzelyurt Belediyesi  ve Polis işbirliğinde, Güzelyurt’ta bulunan meyhaneler ve kafelere sigara teftişleri yapılmıştır. 
Devamı
Posted: Ara 28, 2018

Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi'nden Açıklama

Denetçilerimizi zan altında bırakan açıklamalar üzücüdür. Eski Konak Meyhanesi'nde geçen akşam meydana gelen olayla ilgili olarak Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri dairesi tarafından bir açıklama yapma gereği duyulmuştur.
Devamı
Posted: Ara 28, 2018

KKTC genelinde ekmek ve benzeri ürünler üreten yerlere kontroller yapıldı

KKTC genelinde, ekmek ve benzeri ürünler üreten fırın vb. yerlerin üretmiş olduğu ürünlerin kimyasal ve mikrobiyolojik kontrolü için başlatılan genel tarama çalışmaları son bulmuştur. 
Devamı
Posted: Ara 27, 2018

Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi Müdürlüğü tarafından sigara teftişleri devam etmektedir

Lefkoşa Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi Müdürlüğü tarafından Lefkoşa Kaymakamlığı, Gönyeli Belediyesi, Lefkoşa Türk Belediyesi ve Polis işbirliğinde, 26.12.2018 tarihinde Lefkoşa ve Gönyeli Bölgelerinde bulunan meyhaneler ve kafelere sigara teftişleri yapılmıştır.

Devamı
Posted: Ara 27, 2018

Besim: “Sigara içme yasağı, diğer tüm yasalar gibi uygulanmak zorundadır”

Sağlık Bakanı Filiz Besim, kamuoyunu meşgul eden, birkaç gün önce kapalı bir mekânda sigara içenlere müdahale etmek isteyen Sağlık Bakanlığı personeli ve kendisinin maruz kaldığı durumla ilgili açıklama yapma gereği duymuştur.

Devamı
RSS
12345