Posted: Haz 27, 2019

Bakan Pilli, İskele, Mehmetçik, Yeni Erenköy, Dipkarpaz ve Geçitkale Sağlık Merkezlerini ziyaret etti

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, İskele, Mehmetçik, Yeni Erenköy, Dipkarpaz Sağlık Merkezleri ardından Geçitkale Sağlık Merkezini de ziyaret ederek incelmelerde bulundu. Bakan Pilli ziyaretlerinde vatandaşla da bir araya gelerek sohbet etti bölgenin sorunlarını dinledi.

Devamı
Posted: Haz 27, 2019

Bakan Pilli: "Mesai ücretleri en geç bir ay içerisinde ödenmeye başlanacak"

Sağlık Bakanı Ali Pilli,  bugün İskele, Mehmetçik, Yenierenköy ve Dipkarpaz Sağlık Merkezlerini ziyaret ederek,  incelemelerde bulundu, hastalar ve doktorlarla görüştü.

Devamı
Posted: Haz 25, 2019

Bakan Pilli: "Hedefimiz Halka En İyi Sağlık Hizmetini Vermek"

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Kıbrıs Türk Serbest Çalışan Hekimler Birliği Başkanı Remzi Gardiyanoğlu ve beraberindeki heyet ile görüştü.

Devamı
Posted: Haz 21, 2019

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Kıbrıs Türk Diş Tabipleri Odasını kabul etti

Yeni görevinde Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’ye başarılar dileyen Oda başkanı Dt Ahmet Öznat, diş tabiplerinin yaşadığı sıkıntılar hakkında Bakana bilgi vermek istediklerini söyledi.

Devamı
Posted: Haz 20, 2019

KTAMS Heyeti, Sağlık Bakanı Pilli’yi ziyaret Etti

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS) heyetini kabul etti. KTAMS Başkanı  Güven Bengihan ve beraberindeki heyet, Bakan Pilli’ye yeni görevinde başarılar dilerken, taleplerini de iletti. KTAMS Başkanı Bengihan,  en önemli beklentilerinin  sağlıkta kaliteli hizmet olduğunu vurguladı. Bengihan sorunların çözülmesi için her türlü desteğe hazır oldıklarını da dile getirdi.

Devamı
RSS
1234