Posted: Oca 31, 2020

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Gazimağusa Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Gazimağusa Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek Başhekim Dr. Mustafa Kalfaoğlu ve sağlık personeli ile görüştü. Vatandaş ile sohbet eden Bakan Pilli, hastaları da ziyaret etti.

Devamı
Posted: Oca 30, 2020

Bakan Pilli’den sendikalara yanıt

Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS) ile Kıbrıs Türk Hemşireler ve Ebelerler Sendikası kamu sağlık çalışanlarının nakilleriyle ilgili tüzüğü uygulamadığım, hemşirelerin görev yerini partizanca kararlarla değiştirdiğim iddiası ile açıklamalar yapmış, şahsıma yönelik gerçekliği bulunmayan asılsız ifadeler kullanılmıştır.

Devamı
Posted: Oca 29, 2020

“Sağlıkta kalıcı temel çözümler üretiyoruz”

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Güneş TV'de Ferda Ekinci'nin sorularını yanıtladı. Sağlıkta yaşanan gelişmeler ve korona virüsü ile ilgili açıklamalarda bulunan Bakan Pilli, bakanlık olarak gerekli tüm tedbirleri aldıklarını yineledi.

Devamı
Posted: Oca 28, 2020

Başbakan Tatar ve Bakan Pilli, AMATEM’in inşa edileceği alanda inceleme yaptı

Başbakan Ersin Tatar, Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi’nin (AMATEM) inşa edileceği Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi yakınındaki yerde incelemelerde bulundu.

Devamı
Posted: Oca 28, 2020

Pilli: “Halkımız rahat olsun gerekli önlemler alındı”

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’nin başkanlığında korona virüsüyle ilgili alınabilecek tüm önlemler bakanlıkta gerçekleştirilen toplantıda detaylarıyla ele alındı.

Devamı
RSS
123456