Posted: Oca 11, 2019

Sağlık Bakanlığı HPV aşısı hakkında öğrencileri bilgilendirdi

Sağlık Bakanlığı Koruyucu Sağlık Hizmetleri, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ve Girne Inner Wheel Kulübü işbirliği ile çocuk aşısı programında yer alan HPV aşısı konusunda öğrencilere ve ailelere bilgi verildi.
Devamı
Posted: Oca 9, 2019

Besim: "Kaplıca Sağlık Odası hekim ve hemşirelerle en kısa sürede devreye girecek"

Sağlık Bakanı Filiz Besim, Kaplıca Köyü Muhtarı Adem Baş, Büyükkonuk Muhtarı Mustafa Doğan, Tuzla Muhtarı Ömer Tiraki’yi bakanlıkta kabul etti.

Devamı
Posted: Oca 9, 2019

Sağlık Bakanlığı'ndan Açıklama

8 Ocak 2019 saat 13.00 civarında Girne Akçiçek Hastanesi’ne göğüs ağrısı şikayeti ile başvuran Bulut Akacan’a orada bulunan kardiyoloğumuz tarafından bir takım tetkikler önerilmiş, ancak kendisini özel bir hastanede doktorunun olduğunu belirterek, yanında polis olmasına rağmen hastaneyi terk etmiştir.

Devamı
Posted: Oca 7, 2019

Bakan Besim, Umut Otizm Derneği yetkilileriyle görüştü

Sağlık Bakanı Filiz Besim, Umut Otizm Derneği Başkanı Mustafa Özerdem ve Serhat Sezer’i kabul etti.
Devamı
Posted: Oca 6, 2019

Sağlıkta kalite ve standartizasyon çalışmaları için başlangıç yapıldı

Sağlık Bakanı Dr. Filiz Besim ve TÜSKA Başkanı Prof. Dr. Figen Şenel’in açılış konuşmasını gerçekleştirdiği eğitim programında uzmanlar sunum gerçekleştirdi.Sağlıkta kalite ve standartizasyon çalışmaları için bir başlangıç olan toplantıda, ülkemizdeki bir hastanenin pilot hastane olarak seçilerek akreditasyon çalışmalarının ilerleyen süreçte başlaması hedefleniyor.


Devamı
RSS
First567891011121314Last