DUYURULAR

Posted: Eki 31, 2019

Bakan Pilli, TC Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile bir araya geldi

TC Sağlık Bakanlığının ev sahipliğinde "6. Türk Tıp Dünyası Kurultayı" ile "HIMSS'19 Eurasia-Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı"nın açılışlarına katılarak konuşma gerçekleştiren Bakan Pilli, TC Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya geldi.

Devamı
Posted: Eki 30, 2019

Bakan Pilli, HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarında konuşma gerçekleştirdi

Bakan Pilli, HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarında konuşma gerçekleştirdi. HIMSS 2019 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı TC Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın katlımıyla başladı.

Devamı
Posted: Eki 30, 2019

Bakan Pilli, “HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı”na katılmak üzere İstanbul' da bulunuyor

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı himayelerinde İstanbul’da gerçekleşen “HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı”na katılmak üzere İstanbul' da bulunuyor.

Devamı
Posted: Eki 30, 2019

Pilli, HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansına katılıyor

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı himayelerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan “HIMSS’19 Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı”na katılmak üzere dün akşam saatlerinde adadan ayrıldı.

Devamı
Posted: Eki 29, 2019

Sağlık Bakanı Pilli'nin Başsağlığı Mesajı

Devamı
RSS
123456