Posted: Haz 27, 2019

Bakan Pilli: "Mesai ücretleri en geç bir ay içerisinde ödenmeye başlanacak"

Sağlık Bakanı Ali Pilli,  bugün İskele, Mehmetçik, Yenierenköy ve Dipkarpaz Sağlık Merkezlerini ziyaret ederek,  incelemelerde bulundu, hastalar ve doktorlarla görüştü.

Devamı
Posted: Haz 25, 2019

Bakan Pilli: "Hedefimiz Halka En İyi Sağlık Hizmetini Vermek"

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Kıbrıs Türk Serbest Çalışan Hekimler Birliği Başkanı Remzi Gardiyanoğlu ve beraberindeki heyet ile görüştü.

Devamı
Posted: Haz 21, 2019

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Kıbrıs Türk Diş Tabipleri Odasını kabul etti

Yeni görevinde Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’ye başarılar dileyen Oda başkanı Dt Ahmet Öznat, diş tabiplerinin yaşadığı sıkıntılar hakkında Bakana bilgi vermek istediklerini söyledi.

Devamı
Posted: Haz 20, 2019

KTAMS Heyeti, Sağlık Bakanı Pilli’yi ziyaret Etti

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS) heyetini kabul etti. KTAMS Başkanı  Güven Bengihan ve beraberindeki heyet, Bakan Pilli’ye yeni görevinde başarılar dilerken, taleplerini de iletti. KTAMS Başkanı Bengihan,  en önemli beklentilerinin  sağlıkta kaliteli hizmet olduğunu vurguladı. Bengihan sorunların çözülmesi için her türlü desteğe hazır oldıklarını da dile getirdi.

Devamı
Posted: Haz 19, 2019

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, İlaç ve Eczacılık Dairesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu

İlaç ve Eczacılık Dairesi Müdürü Ayşe Gökyiğit’den bilgiler alan Bakan Pilli, İlaç ve Eczacılık Dairesi Müdürlüğü’nün sorunları arasında personel eksikliği bulunduğunu, alt yapı sorunları da olan depoda, düzenlemeler yapılması gerektiğini en kısa sürede gerekli çalışmaların başlayacağını aktardı.

Devamı
RSS
12345678910Last