Posted: Tem 11, 2019

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli: “11 Temmuz  Basın Günü” Mesajı

İlk Türkçe gazetemiz olan “Saded‘in 11 Temmuz 1889’da yayınlanmaya başlamasıyla, Kıbrıs Türk Medyası da bu tarihi olayın önemini yaşatmak için her yıl 11 Temmuz’u “Basın Günü” olarak kutlamaya devam etmektedir.

Devamı
Posted: Tem 9, 2019

Pilli: "Sağlığa yapılan katkı insana ve topluma katkı demektir”

Alsancak Mare Monte Lions Kulübü Lapta Sağlık Merkezi’ne Nemli Otoklav cihazı bağışında bulundu. Belediye ve sivil toplum örgütlerinin sağlığa katkılarının önemine vurgu yapan Pilli, sağlığa yapılan katkının insana ve topluma katkı olduğuna dikkat çekti.

Devamı
Posted: Tem 2, 2019

Pilli: “Bağımlılıkla Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi’nin askıya alındı iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır”

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Çatalköy’de altyapı hazırlıkları devam eden Bağımlılıkla Mücadele ve Rehabilitasyon Merkezi’nin, UBP-HP koalisyon hükümeti tarafından askıya alındı iddialarına yönelik açıklamada bulundu.

Devamı
Posted: Tem 1, 2019

KAMUOYUNA DUYURULUR

Yetkililerden aldığımız bilgiler doğrultusunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Taşkent'e düşen,Suriye'ye ait S-200 savunma füzesinin sağlık açısından yarattığı herhangi bir tehlike bulunmamaktadır. 

Devamı
Posted: Haz 27, 2019

Bakan Pilli, İskele, Mehmetçik, Yeni Erenköy, Dipkarpaz ve Geçitkale Sağlık Merkezlerini ziyaret etti

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, İskele, Mehmetçik, Yeni Erenköy, Dipkarpaz Sağlık Merkezleri ardından Geçitkale Sağlık Merkezini de ziyaret ederek incelmelerde bulundu. Bakan Pilli ziyaretlerinde vatandaşla da bir araya gelerek sohbet etti bölgenin sorunlarını dinledi.

Devamı
RSS
12345678910Last