Posted: Haz 19, 2019

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, İlaç ve Eczacılık Dairesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu

İlaç ve Eczacılık Dairesi Müdürü Ayşe Gökyiğit’den bilgiler alan Bakan Pilli, İlaç ve Eczacılık Dairesi Müdürlüğü’nün sorunları arasında personel eksikliği bulunduğunu, alt yapı sorunları da olan depoda, düzenlemeler yapılması gerektiğini en kısa sürede gerekli çalışmaların başlayacağını aktardı.

Devamı
Posted: Haz 18, 2019

SAĞLIK BAKANI ALİ PİLLİ, REFAKATÇİ PROJESİ KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPTI

Sağlık Bakanı Ali Pilli, geçen hükümet döneminde başlayan hasta refakatçisi projesinin, yasal düzenleme eksikliği yüzünden durdurulduğunu açıkladı.

Devamı
Posted: Haz 15, 2019

TC Lefkoşa Büyükelçisi Başçeri, Sağlık Bakanı Ali Pilli’yi ziyaret etti

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, Sağlık Bakanı Ali Pilli’yi ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Devamı
Posted: Haz 14, 2019

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Kıbrıs Türk Hemşireler ve Ebeler Sendikası’nı kabul etti

Hemşire ve Ebeler Sendikası Yönetim Kurulu, Sağlık Bakanı Ali Pilli’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Sendika Başkanı Ali Özgöçmen ve beraberindeki heyet, Bakan Pilli’ye yeni görevinde başarılar diledi ,taleplerini iletti ve hemşirelerin yaşadığı sorunları aktardı.

Devamı
Posted: Haz 14, 2019

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Tıp İş’i kabul etti

Kıbrıs Türk Hekimler Sendikası (Tıp-İş) Başkanı Ahmet Varış ve beraberindeki heyet Sağlık Bakanı Ali Pilii’yi ziyaret ederek görevinde başarılar diledi taleplerini iletti.

Devamı
RSS
12345678910Last