DUYURULAR

Posted: Ara 12, 2018

HALKIMIZA DUYURU!

Doğal Afetlerden olan seller ve su taşkınları, su ve kanalizasyon sistemlerini bozabilmekte ve biyolojik ve kimyasal kirlenme oluşturabilmektedir. Bir sel veya taşkın olayından sonra, başta bulaşıcı hastalıklar olmak üzere farklı nedenlerle farklı hastalıklar meydana gelmesi muhtemeldir. Sel ile bulaşıcı/salgın hastalık ilişkisi, şöyle seyretmektedir; 
Devamı
Posted: Ara 6, 2018

Sağlık Bakanlığı yaşanan sel felaketiyle ilgili bildiri yayınladı

Bilindiği üzere doğal afetler hepimizi olumsuz etkileme ihtimali olan olaylardır. Dün akşam da ülkemizde bir sel felaketi ve buna bağlı can ve mal kayıpları yaşanmıştır.
Devamı
Posted: Kas 29, 2018

Radyolojik İncelemelerde Radyasyondan Korunma Eğitim Programı

Sağlık Bakanlığı tarafından sağlık personeline yönelik “Radyolojik İncelemelerde Radyasyondan Korunma” konulu eğitim düzenleniyor.
Devamı
Posted: Kas 28, 2018

Sağlık Bakanlığı Yaşam Stresi ve Psikosomatik Hastalıklar konulu seminer düzenliyor

Prof. Dr. Abdülkadir Çevik, Prof. Dr. Vesile Şentürk Cankorur’un yer alacağı seminerde Yaşam Stresi ve Psikosomatik Hastalıklar, Gebelik dönemi ve sonrası yaşanan psikolojik sorunlar ve depresyon konuları ele alınacak.
Devamı
Posted: Kas 27, 2018

Radyolojik İncelemelerde Radyasyondan Korunma Eğitim Programı

Sağlık Bakanlığı’nın düzenleyeceği Prof. Dr. Doğan Bor tarafından verilecek olan ‘Radyolojik İncelemelerde Radyasyondan Korunma‘ konulu eğitime bu alanda çalışan tüm sağlık personeli davetlidir.

Devamı
RSS
123456