DUYURULAR

Posted: Ağu 31, 2018

Besim: "Güzel şeyler de oluyor"

Sağlık Bakanı Filiz Besim, Kıbrıs Türk Cerrahi Derneği tarafından Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde düzenlenen Laporoskopik Fıtık Onarımı Kursu’nun açılışında konuştu.
Devamı
Posted: Ağu 31, 2018

Besim: “Gelin birlikte çalışalım. Kimsenin maaşları ve ek mesaileri kesme düşüncesi yoktur”

Sağlık Bakanı Filiz Besim, sağlıkta da yaşanan ek mesai yapmama eylemine saygı duyduklarını ancak sağlığın da ihmale gelecek bir konu olmadığını vurguladı.

Devamı
Posted: Ağu 28, 2018

Çoban yeni kitabını Sağlık Bakanı Filiz Besim’e sundu

Emekli Hemşirelik Hizmetleri Uzmanı İsmet Çoban, “Kıbrıs Türk Hemşirelik Tarihi ve Gelişmeler“ adlı kitabını Sağlık Bakanı Filiz Besim’e sundu. Besim, Çoban’ı kabülünde, uzun yıllar sağlık alanına koyduğu katkılardan dolayı kendisine teşekkür ederken kitabın gelecek nesillere ışık tutacak önemli bir kaynak olduğunu vurguladı.
Devamı
Posted: Ağu 24, 2018

Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimliği'nden Açıklama

Son zamanlarda basında yer alan haberlerde hastanemizin göğüs hastalıkları servisinin kapatıldığı ve göğüs hastalarının bu uygulamadan dolayı mağduriyet yaşadıkları iddia edilmektedir.
Devamı
Posted: Ağu 24, 2018

“Mağusa Devlet Hastanesi Göğüs Servisi kapatıldı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır”

Mağusa Devlet Hastanesi’nde dahiliye 2 servisi olarak bilinen, dahiliye ve aynı zamanda göğüs hastalarının tedavisine hizmet veren servisimizde, bayram dolayısıyla hasta sayısında azalma olmuştur.
Devamı
RSS
1234